Kāpēc orgasms rada tik patīkamas sajūtas? Šīs ir jautājums, uz kuru zinātnieki sākotnēji centās rast atbildi, taču pētījums ieguva daudz vairāk atbilžu, nekā jebkurš būtu gaidījis.
Gadsimtiem ilgi sievietes orgasms ir bijusi mistērija – līdz pat mūsdienām tas ir tikai virspusēji izpētīts. Neirozinātnieks Adams Safrons šim pētījumam pievērsās ļoti nopietni – viņš noskaidroja, kā ritmiska stimulācija ietekmē mūsu smadzenes un pat pielīdzina orgasmu lēkmei. Viņš pēc šī pētījuma veikšanas uzskata, ka sievietes meklē sev partneri ar labu ritma izjūtu. Vai šī visa ir taisnība?
Lasi vēl: 5 negadījumi seksa laikā, kuri, cerams, nekad nenotiks ar tevi!
Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt patiesību par sievietes orgasmu!
Tevi noteikti interesēs
- “Esmu kļuvusi kā mana vīramāte”: pieķēru sevi sacenšoties ar sievieti par pēdējo zirnīšu bundžu
- Eksperte atklāj kā pareizi sagaidīt Jauno gadu: ”Vienatne ir labākais kompanjons”
- Sākot ar nākamo gadu, cenas pieaugs divās preču kategorijās: kas sadārdzināsies
- Draudzene gribēja, lai es bez maksas pieskatu arī viņas bērnu, kad pateicu, ka jāmaksā – apvainojās
- Sievasmāsa Kristīne (38) pārvācās pie mums tikai “uz laiku”, bet jau pēc 4 mēnešiem sapratu, ka mana vieta mājās ir aizņemta
- “Es esmu pensijā, man ir tiesības atpūsties” – sacīja Andris(55) un apgūlās uz dīvāna; viņš “aizmirsa”, ka es strādāju divos darbos








